Enyakin.com

Türkiye'nin Yol ve Konut Yardım Hizmet Sağlayıcısı

Sorun anında en yakın hep yanında. Çekiciden lastikçiye klima servisinden su tesisatçısına aradığın en yakın güvenilir işletmeler burada. Evde, yolda kısaca sen neredeysen orada!

Enyakin.com nasıl çalışır?

İşletmelerin müşteri bulma sorununu ortadan kaldıran, üyelik ücreti, aidat gibi gizli ödemeleri bulunmayan kazandıkça kazandıran şeffaf bir iş modelidir.

Enyakin.com
 • Üye işletmelerimiz arasında yerini al!
  Şartlarımız çok basit. İşinin ehliysen ve işini büyütüp gelirlerini arttırmak istiyorsan sende üye firmalarımız arasına katıl.
 • Müşteri bulma işini bize bırak!
  Enyakin.com müşteri bulma sorununu ortadan kaldırıyor! Müşteri edinmek için gereksiz reklam harcamaları ile zaman ve paranızı boşa harcamayın. Siz sadece işinize odaklanın!
 • İşinde Başarılı ol daha çok kazan!
  Enyakin.com, müşterilerine iyi hizmet verebilecek işletmeleri arar. Bu yüzden rekabetçi olmak, hızlı ve güvenilir olmak bizim için çok önemli!
 • Önce sen kazan sonra biz!
  Kazandırdığımız işlerin tahsilatları sizin tarafınızdan müşteriden alınır. Yapılan işlerin sonunda haftalık olarak enyakin.com a kredi kartı ile belirlenen komisyon ödenir.
WEB SİTESİNE GİT

Enyakin.com Sık Sorulan Sorular

 • Enyakin.com nedir?
  İşletmelerin müşteri, müşterilerin ise doğru işletme bulma sorununa çözüm sunan, Türkiye'nin en büyük acil hizmet sağlayıcısı olma yolunda ilerliyoruz.
  Türkiye'nin 81 ilinde lastikçiden çekiciye, tesisatçıdan elektrikçiye kadar sizler gibi alanında en iyi firmalar ile anlaşarak acil ihtiyaç sahibi müşterilerimize hizmet üretiyoruz. Sizde enyakin.com üye firmalarından biri olun müşterilerimiz, müşterileriniz olsun.
 • Nasıl üye olabilirim?
  Hizmet alanlarımızı incelemek ve başvuru yapmak için ön başvuru formumuzu https://enyakin.com/basvuru/ doldurmanız gerekmektedir. Üyelik hakkında detaylı bilgi için 0 850 303 66 66 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.
 • Neden enyakin.com ile çalışmalıyım?
  İşletmelerin müşteri bulma sorununu çözmek için çalışıyoruz. Türkiye genelinde iş potansiyalinin %50 sini oluşturduğumuz firmalar mevcut. Enyakin.com markalaşma süresince bu oran gittikçe artacaktır.
 • İş potansiyeliniz nedir?
  Enyakincekici.com - Enyakinlastikci.com projelerimiz ile yıllık 200 000 den fazla çağrı karşılıyoruz. Artık tek çatı altında Enyakin.com ile başarımızı katlamayı hedefliyor ve bu başarıya sizlerle birlikte ulaşmak istiyoruz.
 • Sizinle çalışmam için neler gerekli?
  Enyakin.com ile çalışmak için rekabetçi ve kaliteli hizmet veren, vergi mükellefi olan bir işletme olmanız gerekmektedir. Karar ekibimizin onayıyla işletmeniz geçici üye olarak faaliyet göstermeye başlar. Kısa süreli bir denemenin ardından, tam üyemiz olarak işletmenizle çalışmaya devam ederiz.
 • Bir ilde kaç işletme ile çalışıyorsunuz?
  Her il ve ilçeden şimdilik 3 işletme ile çalışıyoruz.
 • Çalışma şartları nedir?
  Olmazsa olmaz kuralımız müşteri memnuniyetini sağlayan işletmelerle çalışmaktır. Ayrıca ödemenizi zamanında yapmanız ve iş durumlarınızı panelimizden hızlıca geri bildirimde bulunmanız şarttır.
 • Hizmet bedelleriniz nedir?
  Enyakin.com çalışma mantığı KAZAN = KAZAN sistemidir. Olmayan işlerden borçlandırılmazsınız. Sadece elde ettiğiniz gelirlerden düşük oranlarda bir hizmet bedeli alırız.
  Enyakin.com müşterilerinden elde ettiğiniz kazançlardan %9 ile %15 arasında hizmet bedeli tahsil eder. Bir işten elde ettiğiniz gelir yüksekse bize ödeyeceğiniz hizmet bedeli o oranda düşer.
 • Her müşteriye cevap vermeli miyim?
  Kesinlikle! Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Yaptığı işin sorumluluğunu alabilecek işletmelerle çalışmaktayız. Telefonlarınızın 7/24 açık ve müşterilerimize cevap verebilir durumda olması gerekir.
 • Müşteriden ödemeyi kim alacak?
  Hizmet verdiğiniz müşterilerimizden ödemeyi bizzat siz tahsil edersiniz.
 • Nasıl ve ne zaman ödeme yapmalıyım?
  Her ayın 1.ve 15.günü olmak üzere biriken bakiyelerinizi havale-eft ya da kredi kartı ile enyakin.com 'a ödemeniz gerekmektedir.
 • Yaptığım ya da yapamadığım işleri size nasıl bildireceğim?
  Sizler için hazırladığımız panel sayesinde tüm iş durumlarınızı online olarak bize bildirebilirsiniz. Sağlıklı çalışabilmemiz için bu değişmez şartımızdır.
 • Fatura kesiyor musunuz? İşletmeniz resmi mi?
  Tabiki. Sizlerden tahsil ettiğimiz her tutara hizmet faturası kesiyoruz. Her işlem yasal ve kanunidir. E-Arşiv fatura mükellefi olan enyakin.com her ödeme sonrası sizlere e-fatura oluşturmaktadır.
 • Üyelikten nasıl çıkarım?
  Bizimle çalışmak için hiçbir taahhütünüz olmamakla birlikte üyelikten çıkmak için bize bakiyenizin olmaması yeterlidir. Ayrıca bir gün önceden çalışmayacağınızı beyan etmeniz gerekmektedir.