Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

ELİKA SÜS BİTKİLERİ

ELİKA SÜS BİTKİLERİ

Sakarya’da süs bitkileri satışında doğru adres!

Elika Süs Bitkileri 2011 yılında Arifiye/Sakarya adresinde dış mekan süs bitkileri satışı ve peyzaj uygulamaları yapmak amacıyla kurulmuştur.

SİNAN ENERJİ

SİNAN ENERJİ

Elektrik Malzemeleri Toptan Satışında Doğru Adres

1985 yılında Kenan ÇETİN tarafından kurulup, satış, pazarlama ve dağıtım ağı gücü ile elektrik/inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

ALK OTOMOTİV

ALK OTOMOTİV

Türkiye'de Mobil Çözümlerde Öncü Firma

Alk Otomotiv, 1959' dan bu yana Sakarya'da karoser ve mobil karavan hizmetlerini kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında müşterilerine sunmak için çaba göstermektedir.

TUTAR YAPI

TUTAR YAPI

Yapı sektörü için profesyonel ürünler

2007 yılında yapı kimyasalları alanında faaliyetlerine başlayan firmamız, daha sonra ISICAM, PVC ve ALÜMİNYUM aksesuar grubunu da bünyesine katarak ticari hayatına devam etmektedir.

LİV DOOR

LİV DOOR

Endüstriyel Kapı ve Yükleme Sistemlerinde Profesyonel Çözüm

Liv Door sektöründe 20 yılı aşmış profesyonel kadrosu ile endüstriyel kapı ve yükleme ürünlerinin projelendirme, satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmek amacı ile kurulmuştur.

CA GRUP

CA GRUP

Araçlarınızın Periyodik Bakım Servisi

CA Grup Sakarya'da uzun yıllar otomotiv sektöründe faaliyet göstererek, sektöründe lider uzman kadrosuyla ve başarıyla müşterilerinin araçlarının periyodik bakım servislerini yaparak güvenilir hizmet vermektedir.

ADA ELİT HOTEL

ADA ELİT HOTEL

Kalitenin zarafetle buluştuğu adres!

Otelimiz, gerek iş gezisi gerekse ilimizin doğal güzelliklerini yerinde keşfetmek için ilimize gelen konuklarımızın çok rahat ulaşabilecek olduğu Sakarya'nın en merkezi bölgesinde yer almaktadır.

EVİM MUTFAK • MOBİLYA

EVİM MUTFAK • MOBİLYA

Sakarya Häfele Concept Kalite Noktası

Sakarya'da Mutfak&Mobilya ve Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren Evim Mobilya ve Yapı San.Tic.Ltd.Şti. 1996 yılından beridir size çözüm ortaklığını sürdürmektedir.

NTK VAKUM

NTK VAKUM

Vakum pompaları imalatı ve bakımı

Firmamız 1988 yılından bu yana Vakum Makinesi imalatı yapmaktadır. Türkiye koşullarında önceliğini üstün hizmet anlayışına dayandıran firmamız, hizmetini verdiği firmalar arasında sürekli olarak kaliteyi ön planda tutmayı hedeflemektedir.

ÖZEL ADA PALMİYE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

ÖZEL ADA PALMİYE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Gülüşünüzü tasarlar

Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Kanal Tedavisi, Diş eti hastalıkları ve Estetik diş hekimliği ilgili hekimler tarafından yapılmaktadır.