Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

Sapanca Çiftlik Restaurant

Sapanca Çiftlik Restaurant

Sapanca'nın İncisi

Özel günleriniz , davetleriniz ve eğlenceler için Haftanın 7 günü sabah 08.00'den gece 24.00'e kadar hizmet veriliyor

Kahya Kauçuk

Kahya Kauçuk

Kauçuk İmalatı

Yaklaşık on beş yıllık deneyim ve kauçuk pazarını iyi tanımanın verdiği güçle piyasa şartlarında ilk sıralarda yer almaktalar.

Ufuk Kimya

Ufuk Kimya

Gıda Katkı Maddeleri ve Premiksleri

Temel besin maddelerinin zenginleştirilmesi ve bölgesel eksikliklere göre günlük ihtiyaçların düzenlenmesi verilen hizmetler arasındadır. Tek kullanımlık gıda takviyeleri ve metabolik problemi olan kişilere özel çözümler ile sizin yanınızda.

Sancaklı Metal

Sancaklı Metal

1986'dan Günümüze

Güçlü stok gücü ile her çeşit ürüne anında cevap verebilme yeteneğine sahip Sancaklı Metal üç şubesi beş servis aracıyla siz değerli müşterilerini bekliyor.

Sensum Psikoloji

Sensum Psikoloji

Gelişim ve Psikoloji Merkezi

Sensum Gelişim ve Psikoloji Merkezi bebek, çocuk, ergen ve yetişkinlere zihin ve ruh sağlığı alanında danışmanlık, terapi, aile eğitimleri hizmeti sunan bir merkez olarak Uzman Klinik Psikolog Fulya Çelik ve Uzman Psikolog Ayla Ercenk tarafından kurulmuştur.

Sakarya Özel Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sakarya Özel Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sakarya Donatım Diş Polikliniği

Sakarya diş polikliniği, diş poliklinileri, diş doktorları, implant tedavisi, kanal tedavisi, dişçi, diş tedavisi, ortodonti, diş beyazlatma, diş temizleme ve daha fazlası.

Sakarya Haykoop

Sakarya Haykoop

S.S. Sakarya Bölge Hayvancılık Kooperatifleri Birliği

Uzakkışla merkezli, Turnalı, Kulaklı, Büyükyanık ve daha sonra bölge kooperatiflerinin de katılımı ile 30 tonluk ortak soğutma merkezi oluşturmayı hedeflemektedirler.

Usta Proje + Danışmanlık

Usta Proje + Danışmanlık

Danışmanlık Hizmetleri

2010 yılından bu yana yüzlerce girişimciyi, çiftçiyi, kobi ve sivil toplum kuruluşunu müşteri portföyüne katmıştır. Belediyeler, kaymakamlıklar, MEB'e bağlı okullar ve halk eğitim merkezleri gibi bir çok kamu kurum ve kuruluşunun yerli ve yabancı kaynaklı desteklerden faydalanmasını sağlamış ve bu projelerin yürütülmesinde koordinatörlük görevini üstlenmiştir.

ERSE ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

ERSE ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

Kampanzasyon ve Fabrika Elektrik Sistemleri

O.G. Trafo Sistemleri, A.G. Endüstriyel Tesisler, UPS ve Jeneratör Enerji Sistemleri, MCC Motor Kontrol Sistemleri, Kompanzasyon Sistemleri ve daha fazlası...

SAKARYA ODABAŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

SAKARYA ODABAŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Erkek Öğrenci Yurtları

Konumu itibariyle Kampüs dolmuşlarına 3 dk. yürüme mesafesinde olan Odabaş Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım konusunda oldukça avantajlı!