Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

TORUN AĞAÇ

TORUN AĞAÇ

Ahşap Sektöründe Lider

Torun Ağaç Sanayi, 1975 yılında babamız Veysel TORUN tarafından kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu tecrübe, birikim ile ahşap elbise askısı çeşitleri, duvar askısı çeşitleri, kesim panoları ve ahşap ev gereçleri ile üretimine devam etmektedir.

KONSILYUM

KONSILYUM

İthalat & ihracatta doğru adres

Şirketimiz 2020 yılının başlarında ülkemizdeki ihracatçı şirketler ile yurtdışındaki ithalatçı şirketler arasında aracılık hizmeti vermektedir.

ZİYA NEHİR LOJİSTİK

ZİYA NEHİR LOJİSTİK

Lojistik Çözümleri Üretiyoruz

Ziya Nehir Lojistik, fabrikalardan ve distribütörlerden bayilere, Türkiye geneline yapılacak ihracat taşımaları, limandan yada yurt dışı

ALİFUATPAŞA HAYIRLI NUR HAFRİYAT

ALİFUATPAŞA HAYIRLI NUR HAFRİYAT

Profesyonel ekip ve araçlarla hizmetinizde!

Alifuatpaşa Hayırlı Nur Hafriyat firmamız 2018 yılında faaliyete geçmiştir. Hafriyat, Anahtar teslim inşaat, Taş Duvar, Dekoratif perde duvar, Arazi düzeltme faaliyetlerini bu kapsam dahilinde sürdürmektedir.

PSİKOLOG GÜNSU SAKALLIOĞLU

PSİKOLOG GÜNSU SAKALLIOĞLU

Gelin mutlu alanınızı birlikte yaratalım

2017'den beri çeşitli endişeler ile gelen yetişkin ve çocuk danışanlar ile çalışmaktadır. İngiltere’de de online ve birebir hizmet vermektedir.

YÖRÜK HALI YIKAMA

YÖRÜK HALI YIKAMA

Halı yıkamada %100 müşteri memnuniyeti

Yörük Halı Yıkama olarak Sakarya'da halı yıkama ve temizleme olarak müşterilerimize profesyonel hizmet vermektedir.

ELİKA SÜS BİTKİLERİ

ELİKA SÜS BİTKİLERİ

Sakarya’da süs bitkileri satışında doğru adres!

Elika Süs Bitkileri 2011 yılında Arifiye/Sakarya adresinde dış mekan süs bitkileri satışı ve peyzaj uygulamaları yapmak amacıyla kurulmuştur.

SİNAN ENERJİ

SİNAN ENERJİ

Elektrik Malzemeleri Toptan Satışında Doğru Adres

1985 yılında Kenan ÇETİN tarafından kurulup, satış, pazarlama ve dağıtım ağı gücü ile elektrik/inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

ALK OTOMOTİV

ALK OTOMOTİV

Türkiye'de Mobil Çözümlerde Öncü Firma

Alk Otomotiv, 1959' dan bu yana Sakarya'da karoser ve mobil karavan hizmetlerini kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında müşterilerine sunmak için çaba göstermektedir.

TUTAR YAPI

TUTAR YAPI

Yapı sektörü için profesyonel ürünler

2007 yılında yapı kimyasalları alanında faaliyetlerine başlayan firmamız, daha sonra ISICAM, PVC ve ALÜMİNYUM aksesuar grubunu da bünyesine katarak ticari hayatına devam etmektedir.