Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

BAŞAK OTOMAT

BAŞAK OTOMAT

18 yıldır hizmetinizdeyiz

Başak Otomat Türkiye'de gelişmekte olan otomat ve otomat işletmeciliği pazarındaki tüm firmalara her türlü lojistik ve teknik anlamda çözüm ortaklığı yapmaktadır.

YUVA EVDEN EVE NAKLİYAT

YUVA EVDEN EVE NAKLİYAT

Lider olmaya kararlıyız

Sakarya'da evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren Yuva Evden Eve Nakliyat, profesyonel kadrosu ile müşterilerine güvenebilecekleri nakliyat hizmeti sunmaktadır.

İFAKET MODA EVİ

İFAKET MODA EVİ

İfaket Moda evi farkıyla eşsiz bir deneyime hazır ol!

Çark Caddesinde yer alan mağazamızda birbirinden güzel Gelinlik, Nişanlık, Kına ve Abiye tasarımlarımızdan sizler için en uygun olanı seçebilirsiniz.

YMS METAL

YMS METAL

Metal işlemede kaliteli hizmet!

YMS Metal, gerek verdiği hizmetle, gerekse kalite prensibiyle adından bahsettirmeyi başarmış ve alanında her zaman sektöre örnek olmuştur.

SAKARYA HOTEL

SAKARYA HOTEL

Sakarya'da yeni bir otelcilik anlayışı

Sakarya Hotel Spa & Wellness, 104 Standart ve 4 Deluxe olmak üzere toplam 108 odası, 2 adet Toplantı Salonu, 650 m2 alana sahip ferah bir SPA merkezi ile sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

HUZUR YAPI MALZEMELERİ

HUZUR YAPI MALZEMELERİ

Yaşadığı Mekanları Özel Kılmak İsteyenlerin Tercihi...

Huzur Yapı Malzemeleri 1998 yılında Çevre Yolu üzerinde Tekeler mevkiinde inşaat malzemeleri sektöründe ticarete başlamıştır.

TORUN AĞAÇ

TORUN AĞAÇ

Ahşap Sektöründe Lider

Torun Ağaç Sanayi, 1975 yılında babamız Veysel TORUN tarafından kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu tecrübe, birikim ile ahşap elbise askısı çeşitleri, duvar askısı çeşitleri, kesim panoları ve ahşap ev gereçleri ile üretimine devam etmektedir.

KONSILYUM

KONSILYUM

İthalat & ihracatta doğru adres

Şirketimiz 2020 yılının başlarında ülkemizdeki ihracatçı şirketler ile yurtdışındaki ithalatçı şirketler arasında aracılık hizmeti vermektedir.

ZİYA NEHİR LOJİSTİK

ZİYA NEHİR LOJİSTİK

Lojistik Çözümleri Üretiyoruz

Ziya Nehir Lojistik, fabrikalardan ve distribütörlerden bayilere, Türkiye geneline yapılacak ihracat taşımaları, limandan yada yurt dışı

ALİFUATPAŞA HAYIRLI NUR HAFRİYAT

ALİFUATPAŞA HAYIRLI NUR HAFRİYAT

Profesyonel ekip ve araçlarla hizmetinizde!

Alifuatpaşa Hayırlı Nur Hafriyat firmamız 2018 yılında faaliyete geçmiştir. Hafriyat, Anahtar teslim inşaat, Taş Duvar, Dekoratif perde duvar, Arazi düzeltme faaliyetlerini bu kapsam dahilinde sürdürmektedir.