Kurumsal E-posta Çözümleri

Yandex.Mail Altyapısı

Web sitenizin sağladığı avantajlardan biri olan, kurumsal e-posta desteği, elektronik ortamdaki yazışmalarınıza (mail) son derece kurumsal ve profesyonel bir çizgi getirir.

Kurumsal E-posta Çözümleri

Web sitenizin sağladığı avantajlardan biri olan, kurumsal e-posta desteği, elektronik ortamdaki yazışmalarınıza (mail) son derece kurumsal ve profesyonel bir çizgi getirir. 

Çalışanlarınız için oluşturacağınız kurumsal alt hesaplarla, çok daha verimli bir iş akışı izleyebilirsiniz. Bünyenize yeni bir personel katıldığında kolayca bir mail adres tanımlayabilir veya bir personelin işten ayrılması durumunda hesabı devre dışı bırakabilirsiniz.

E-posta güvenliği açısından, sıradan e-posta hizmetlerine göre daha korunaklı şekilde çalışan yandex ve google alt yapısını tercih ediyoruz. Bu tür alt yapılar gereksiz mail (spam), tespiti konusunda daha etkin çalışır ve sizi gerekmeyen iş yükünden kurtarır. 

Kısacası kolay yönetilebilir ve denetimi sizin elinizde olan bir mail servisine sahip olursunuz. Kurumsal mail adresinizin kurulumu, yönetimi gibi işlemlerin tamamında destek sağlıyoruz.

Yandex.Mail

ÜCRETSİZ

  • SINIRSIZ Kullanıcı
  • 20 GB Disk Alanı
Google G-Suite

6 $ (Aylık) *

  • TEK Kullanıcı
  • 30 GB Disk Alanı
Diğer Hizmetler
Google G-Suite Kurulum Ücreti150 ₺ + KDVSATIN AL
Google One Ek Alan Kurulum Ücreti150 ₺ + KDVSATIN AL