Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel ekip çalışması ile yarıtıcı ve yenilikçi medya çözümleri

ENYAKIN.COM <span>Sosyal Medya Yönetimi</span>

ENYAKIN.COM Sosyal Medya Yönetimi

Facebook - Instagram

Türkiye'nin 81 ilinde lastikçiden çekiciye, tesisatçıdan elektrikçiye kadar alanında en iyi firmalar ile anlaşarak acil ihtiyaç sahibi müşterilerimize hizmet üretiyoruz. Müşterilerimize doğru işletme, işletmelerimize ise müşteri bulma sorununa çözüm sunuyoruz.

MEYDAN54 <span>Sosyal Medya Yönetimi</span>

MEYDAN54 Sosyal Medya Yönetimi

Facebook - Instagram

Meydan54, yatırımlarını kazanca dönüştürmek ve iş potansiyeline ivme kazandırmak isteyenlere yol üstü bir ticaret merkezi olma fırsatı sunuyor.

MY WOOD <span>Sosyal Medya Yönetimi</span>

MY WOOD Sosyal Medya Yönetimi

Facebook - Instagram

Yıllık 20.000 m3 kereste üretimi yapmakta olup bunun yanında sunta mdf kontraplak osb plywood çeşitlerinin de yurt içi yurt dışı toptan ve perakende satışını yapmaktadır

LIFE KINETIX <span>Sosyal Medya Yönetimi</span>

LIFE KINETIX Sosyal Medya Yönetimi

Facebook - Instagram

2012 Yılında KANKAR Eğitim hizmetleri Ltd.Şti Life Kinetik Türkiye Distribütörlüğü olarak faaliyetlerimize başladık.Spor kulüpleri,Eğitim kurumları,büyük ölçekli firmalar ve devlet kurumlarında eğitimler verdik. 250-300 civarinda eğitmen yetiştirdik. Türkiye nin farklı noktalarında eğitmenliklerini sürdürmektedirler.

IŞIL HALI YIKAMA <span>Sosyal Medya Yönetimi</span>

IŞIL HALI YIKAMA Sosyal Medya Yönetimi

Facebook - Instagram

Nepal halı, çin halılar, antik halılar, yağcı bedir, yörük, kars, şirvan ve hint kilimi gibi temizlenmesi özen ve ustalık gerektiren uygulamarı titizlikle gerçekleştirmektedir.

USTA HALI YIKAMA <span>Sosyal Medya Yönetimi</span>

USTA HALI YIKAMA Sosyal Medya Yönetimi

Facebook - Instagram

Temizlik sektörüne giren firma Sakarya'da Temizlik alanında en iyi firma olma hedefindedir. Firma her türlü mekanınızı kendine has temizleme teknikleri ile temizlemektedir.

ZİRVE HALI YIKAMA <span>Sosyal Medya Yönetimi</span>

ZİRVE HALI YIKAMA Sosyal Medya Yönetimi

Facebook - Instagram

Halı temizliği birçok şekilde yapılmaktadır,evde uygulanan temizlik işlemleri,halı silme,halı toz alma (elektirik süpürgesiyle)halıyı ovarak temizleme gibi. Zirve Halı Yıkama fabrikasında halılarınız tam otomatik halı yıkama makineleriyle,bitkisel bazlı halı yıkama şampuanları kullanılarak,hijyenik bir ortamda tamamen yıkanıp temizlenmektedir.