Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

AKİF YILMAZ

AKİF YILMAZ

Şirketler Grubu

1950 yılında Adapazarı'na bağlı Taşlık Köyünde dünya' ya gelen Akif Yılmaz'ın çocukluk günlerinde başlayan ticaret yaşantısı bugün artan ve büyüyen bir heyecanla devam etmektedir.

ADA GÜLER MAKİNA

ADA GÜLER MAKİNA

Süt ve Gıda Makinaları İmalatı ve Ticareti

Sakarya, Çark Sanayi’ndeki tesislerinde, gıda sektörüne yönelik proje, üretim, montaj, satış, uygulama, eğitim ve servis bölümleriyle dört dalda faaliyetlerini sürdürmektedir.

TEKNİK YAPI

TEKNİK YAPI

Yapı Malzemeleri

Doğru Malzeme ve kaliteli ürün anlayışımız ile TSE Standart’larının üzerinde piyasanın standartlarının üzerinde ürünler ile piyasanın ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

BARIŞ GLOBAL

BARIŞ GLOBAL

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası taşımacılık konusunda süreklilik ve güvenilirliğin en önemli unsurlar olduğunun bilincinde olup bu unsurları hızlı teslimat hizmetleri vermektedir.

ÇATIBOR

ÇATIBOR

Isı, Ses ve Yangın Yalıtımı

ÇatıBOR; konut, isyeri, okul, otel, sanayi tesisleri, hayvan çiftlikleri, gıda depoları, sinema salonları vb. yapılara hizmet vermektedir.

TULEİ

TULEİ

İthalat - İhracat

Dünya çapında oluşturdukları ticaret ağları ile ürünlerinizi Orta Doğu, Afrika, Dubai, Katar, Lübnan, İran ve Irak'ta pazarlama hizmeti vermektedirler.

SESOB MSM

SESOB MSM

Mesleki Sınav Merkezi İktisadi İşletmesi

Kendini sürekli geliştiren bir anlayışlarıyla konusuna hakim, bağımsızlık, tarafsızlık, dürüstlük, gizlilik ve güvenirlik ilkeleri doğrultusunda, adil, geçerli ve en güvenilir yöntemler ile alanında uzman personeller kullanarak inşaat sektöründe sınav ve belgelendirme hizmeti vererek, kalifiye insan gücüne ulaşılmasını sağlamaktadırlar..

SARIYER İÇECEK

SARIYER İÇECEK

Her Yudumda Serinliği Hisset

Sarıyer Gazoz, gazoz üreticisi Oğuz Gıda'nın, Adana, Sakarya ve Bolu’daki modern tesislerinde şişelenmektedir. Sarıyer İçecek, fabrikalarımızdaki 13 hattın 3’ünde üretilmektedir.

OĞUZ HOLDİNG

OĞUZ HOLDİNG

Şirketler Grubu

Dış kaynak kullanmadan ürünler için birinci kalite hammadde üretim işlemesi gerçekleştirmektedir. Kendi tır filosu ile sektörün en yoğun olduğu zamanlarda lojistik problemi yaşamamaları için hızlı bir şekilde sevk işlerini kendi bünyelerinde hizmet vermektedir.

SAKARYA CAM BALKON

SAKARYA CAM BALKON

Surcam

Sektördeki tecrübesini katlanır cam sistemleri alanında gösteren Sur Cam Balkon kaliteyi ön planda tutarak Sakarya ve çevre illerde hizmet vermektedir.