Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

SAKARYA ORTODONTİ

SAKARYA ORTODONTİ

Ortodonti Kliniği

Hastalarına son teknolojiler aracılığıyla, kalite ve prensiplerinden ödün vermeden sadece belirli günde değil her gün  hizmet vererek ortodontik tedavi olanakları sunarak ve hasta memnuniyeti ile genişleyen bir hasta portföyü oluşturmaktır.

SİGORTA 54

SİGORTA 54

Güvenilir Sigorta Şirketleri

Türkiye'nin en seçkin ve güvenilir sigorta şirketleri ile en ekonomik ve hesaplı çözümler sunmaktadırlar

SAKARYA'DA TAKSİ

SAKARYA'DA TAKSİ

7/24 Acil Taksi Hizmeti

Güvenilir şoför ağı ile oluşan araçları 7/24 hizmetinizdedir. Araçları klimalıdır. Ayrıca ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

PARS OTO KURTARMA

PARS OTO KURTARMA

Oto Kurtarma ve Taşımacılık Hizmetleri

Pars Oto Kurtarma Kocaeli’nin körfez ilçesinde  kurulmuş, asistance ve yol yardım firmalarına en güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Hizmetleri arasında şehirler arası araç nakli ve pert oto taşımacılığıda olan pars oto 200.000 TL değerindeki yük kaskosu ile araçları ile güvenle taşır.

MASA ORGANİZASYONU

MASA ORGANİZASYONU

S&M Organizasyon

Sakarya'da masa süsleme denince ilk adres S&M Organizasyon. Sizlerde unutulmaz anlarınızı S%M Organizasyon ile taçlandırın.

MERT KURTARICI

MERT KURTARICI

Güvenilir Yol Yardımcınız

7 gün 24 saat kurtarma, çekme, lastik değişimi, akü takviyesi, otopark işletmesi (araçların muhafaza edilmesi), şehir içi ve dışı araç nakliyesi hizmetleriyle araç sahiplerinin memnuniyetini sağlamaktadır

MEHMET SERHAT TERCAN

MEHMET SERHAT TERCAN

Avukatlık Bürosu

Ticaret, Uluslararası Ticaret, Deniz Ticaret, Şirketler, Sözleşmeler, Gayrimenkul, Miras, İnşaat Hukuku, Franchise Sözleşmeleri gibi alanlarda, alanlarında iyi eğitim almış Genç, dinamik, yeni gelişmeleri anında takip eden, profesyonel ve sorumluluk bilinci yüksek Avukatları, danışmanları ve sektör dışı çözüm ortaklarıyla büromuz yerli ve yabancı müvekkilleri nezdinde hukuki danışmanlık ve temsil faaliyetlerini yürütmektedir.

PAKEL HALI YIKAMA

PAKEL HALI YIKAMA

Halı Yıkama Fabrikası

Temel iş alanı halı yıkama olmakla birlikte koltuk yıkama, stor perde yıkama, battaniye-yorgan yıkama, zebra perde yıkama ve delete hijyen ürünleri satışı gibi hizmetler verilmektedir.

AHŞAP SALINCAK

AHŞAP SALINCAK

Ahşap Masa, Mobilya, Sandalye

Salıncak teslim ve montajı kadrolu teknik elemanlar tarafından yapılmaktadır. Renk seçenekleri ile müşteri isteği dorultusunda çeşit kumaş çalışması opsiyoneldir. Ayrıca-veranda kamelya ve ahşap oturma grupları siparişi de alabilirsiniz.

AKSOY TİCARET

AKSOY TİCARET

İnşaat Malzemeleri Satışı

Aksoy Ticaret olarak Sakarya ve çevresinde inşaat ve yapı malzemeleri konusunda sizlere hizmet vermektedir.