Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

UFUK KİMYA

UFUK KİMYA

Gıda Katkı Maddeleri ve Premiksleri

Temel besin maddelerinin zenginleştirilmesi ve bölgesel eksikliklere göre günlük ihtiyaçların düzenlenmesi verilen hizmetler arasındadır. Tek kullanımlık gıda takviyeleri ve metabolik problemi olan kişilere özel çözümler ile sizin yanınızda.

SANCAKLI METAL

SANCAKLI METAL

1986'dan Günümüze

Güçlü stok gücü ile her çeşit ürüne anında cevap verebilme yeteneğine sahip Sancaklı Metal üç şubesi beş servis aracıyla siz değerli müşterilerini bekliyor.

SENSUM PSİKOLOJİ

SENSUM PSİKOLOJİ

Gelişim ve Psikoloji Merkezi

Sensum Gelişim ve Psikoloji Merkezi bebek, çocuk, ergen ve yetişkinlere zihin ve ruh sağlığı alanında danışmanlık, terapi, aile eğitimleri hizmeti sunan bir merkez olarak Uzman Klinik Psikolog Fulya Çelik ve Uzman Psikolog Ayla Ercenk tarafından kurulmuştur.

SAKARYA ÖZEL DONATIM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

SAKARYA ÖZEL DONATIM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

Sakarya Donatım Diş Polikliniği

Sakarya diş polikliniği, diş poliklinileri, diş doktorları, implant tedavisi, kanal tedavisi, dişçi, diş tedavisi, ortodonti, diş beyazlatma, diş temizleme ve daha fazlası.

SAKARYA HAYKOOP

SAKARYA HAYKOOP

S.S. Sakarya Bölge Hayvancılık Kooperatifleri Birliği

Uzakkışla merkezli, Turnalı, Kulaklı, Büyükyanık ve daha sonra bölge kooperatiflerinin de katılımı ile 30 tonluk ortak soğutma merkezi oluşturmayı hedeflemektedirler.

USTA PROJE + DANIŞMANLIK

USTA PROJE + DANIŞMANLIK

Danışmanlık Hizmetleri

2010 yılından bu yana yüzlerce girişimciyi, çiftçiyi, kobi ve sivil toplum kuruluşunu müşteri portföyüne katmıştır. Belediyeler, kaymakamlıklar, MEB'e bağlı okullar ve halk eğitim merkezleri gibi bir çok kamu kurum ve kuruluşunun yerli ve yabancı kaynaklı desteklerden faydalanmasını sağlamış ve bu projelerin yürütülmesinde koordinatörlük görevini üstlenmiştir.

ERSE ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

ERSE ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

Kampanzasyon ve Fabrika Elektrik Sistemleri

O.G. Trafo Sistemleri, A.G. Endüstriyel Tesisler, UPS ve Jeneratör Enerji Sistemleri, MCC Motor Kontrol Sistemleri, Kompanzasyon Sistemleri ve daha fazlası...

SERVİS 54

SERVİS 54

Sakarya Beyaz Eşya Servisi

Sakarya Arçelik, Beko, Ariston, Bosch, Profilo, Siemens servisi. Derin Dondurucu, Fırın,Buzdolabı, Çamaşır Makinesi ve beyaz eşyalarınızın bakım ve tamirat işleri...

SAKARYA CAM BALKON

SAKARYA CAM BALKON

PVC Doğrama ve Katlanır Cam Sistemleri

Cambalkon, balkon camlama, balkon kapama, camlı balkon kapatma, balkon kaplama, balkon cam, katlanır cam balkon…. Son zamanlarda, bunun gibi bir çok terim tüketiciler tarafından dillendirilmektedir.

NİLTAŞ GRANİT

NİLTAŞ GRANİT

Dekoratif Taşlar

Firma üretim ve satış faaliyetlerine başladığı günden itibaren sektöre sunduğu kalitesiyle, yenilikleriyle, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejisiyle, Niltaş Granit markasıyla kısa sürede Türkiye pazarında sağlam bir yer edinmiştir.