Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

KARASU AQUA PARK OTEL

KARASU AQUA PARK OTEL

Karasu'da Eğlencenin Adresi

65 odada 150 yataklı otelimizde konforunuz için herşey düşünülmüş, 24 saat internet, sıcak su, banyo, direkt hatlı telefon, tv, klima, saç kurutma makinası ve oda servisleri ile hizmet verilmektedir. Aqua parkta hep ertelediğiniz eğlencenin tadını çıkartacaksınız.

SONİKEL ULTRASONİK

SONİKEL ULTRASONİK

Yenilikçi Ultrasonic Çözümler

Sonikel Ultrasonik, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ultrasonik teknolojiyi kullanarak plastik kaynak, ultrasonik dikiş ve ultrasonik kesim işlemlerini gerçekleştiren makine ve otomasyon çözümleri sunmaktadır.

YASİN ARMAĞAN

YASİN ARMAĞAN

İnşaat - Dekorasyon

Yasin Armağan markasıyla kısa sürede Sakarya pazarında sağlam bir yer edinmiştir. Yasin Armağan, geçmişi uzun yıllara dayanan köklü ve yüklü bilgi birikimi ile ürünlerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

YILMAZ TRAKTÖR

YILMAZ TRAKTÖR

Ziraat Makinaları

Ticarete ilk adım attığı günkü azminden halen bir şey kaybetmeyen Akif Yılmaz, bölge ekonomisine katkı sağlamak, istihdam yaratmak ve tarım sektörüne hizmet etmenin haklı gururu ile geleceğe umutla bakıyor.

SAKARYA ORTODONTİ

SAKARYA ORTODONTİ

Ortodonti Kliniği

Hastalarına son teknolojiler aracılığıyla, kalite ve prensiplerinden ödün vermeden sadece belirli günde değil her gün  hizmet vererek ortodontik tedavi olanakları sunarak ve hasta memnuniyeti ile genişleyen bir hasta portföyü oluşturmaktır.

SİGORTA 54

SİGORTA 54

Güvenilir Sigorta Şirketleri

Türkiye'nin en seçkin ve güvenilir sigorta şirketleri ile en ekonomik ve hesaplı çözümler sunmaktadırlar

SAKARYA'DA TAKSİ

SAKARYA'DA TAKSİ

7/24 Acil Taksi Hizmeti

Güvenilir şoför ağı ile oluşan araçları 7/24 hizmetinizdedir. Araçları klimalıdır. Ayrıca ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

PARS OTO KURTARMA

PARS OTO KURTARMA

Oto Kurtarma ve Taşımacılık Hizmetleri

Pars Oto Kurtarma Kocaeli’nin körfez ilçesinde  kurulmuş, asistance ve yol yardım firmalarına en güvenilir şekilde hizmet vermektedir. Hizmetleri arasında şehirler arası araç nakli ve pert oto taşımacılığıda olan pars oto 200.000 TL değerindeki yük kaskosu ile araçları ile güvenle taşır.

MASA ORGANİZASYONU

MASA ORGANİZASYONU

S&M Organizasyon

Sakarya'da masa süsleme denince ilk adres S&M Organizasyon. Sizlerde unutulmaz anlarınızı S%M Organizasyon ile taçlandırın.

MERT KURTARICI

MERT KURTARICI

Güvenilir Yol Yardımcınız

7 gün 24 saat kurtarma, çekme, lastik değişimi, akü takviyesi, otopark işletmesi (araçların muhafaza edilmesi), şehir içi ve dışı araç nakliyesi hizmetleriyle araç sahiplerinin memnuniyetini sağlamaktadır