Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

SAKARYA BOTANİK

SAKARYA BOTANİK

Dış Mekan Süs Bitkileri

Sakarya Botanik, Sakarya Adliye Köyünde 17 Hektar alan içinde işletmiş olduğu Fidanlık yılda 1.000.000 adetin üzerinde saksılı bitki üretmektedir.

SAKARYA <span>ERENLER BELEDİYESİ</span>

SAKARYA ERENLER BELEDİYESİ

Modern Belediyecilik

Modern Belediyecilik anlayışıyla, üretim ve hizmeti bir öncekinden daha iyi olmak kaydıyla etkili, verimli ve ölçülebilir yaparak kamu kaynağını planlı bir şekilde birey ve toplum için kullanmaktır.

PLATİN DÖVİZ

PLATİN DÖVİZ

Döviz ve Altın Ticareti

Platin Döviz 1992 Yılında Sakarya'da Ahmet Uzak ve Muhammet Fadıl Uzak Ortaklığı ile kurulmuş bir aile şirketidir. Sakarya Uzun Çarşı ve Düzce'de şubeleri bulunan Platin Döviz'in birinci önceliği devamlı müşteri memnuniyetini sağlamakla birlikte, kaliteli, güvenilir ve uzun vadeli bir müşteri ilişkileri kurmaktır.

SESOB

SESOB

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Esnaf ve Sanatkarları odaları Birliği'nin tarihi Ahilik felsefesine dayanmaktadır. Ahilik felsefesi, temelleri 12. yüzyılda Kırşehir'de atılmış, daha sonra tüm Anadolu'ya yayılmış, izleri bugüne kadar süregelmiş kültürel, sosyal ve ekonomik bir oluşumdur.

MEYDAN 54

MEYDAN 54

Yaşam ve İş Merkezi

Güçlü projeler, çağın değerli yatırımlarına dönüşüyor. Meydan54, yatırımlarını kazanca dönüştürmek ve iş potansiyeline ivme kazandırmak isteyenlere yol üstü bir ticaret merkezi olma fırsatı sunuyor.

SAVTEKİN

SAVTEKİN

Büro ve Bahçe Mobilyaları

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini yeni trendleri ön görerek üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştirerek sunduğu kaliteli ürünleri ile hizmet vermektedir.

SERİCAM

SERİCAM

Perakende Cam Satışı

Kurulduğu yıllarda inşaat sektörüne perakende cam satarak gelişimini sürdüren Sericam Group, Sakarya çevresinde sektörel bir firma olmuştur.

ADAFEST ANİMASYON

ADAFEST ANİMASYON

Festival Burada

Eğlence Ekipmanları ,animasyon gösterileri ve şirket piknikleri konusunda uzun yıllarını geçirmiş ,tecrübeli ve uzmanlaşmış takımdan oluşan dinamik bir firmadır.

HİLMİ YILDIZ

HİLMİ YILDIZ

İnşaat Malzemeleri Satışı

Türkiyenin inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe kaliteli ve güvenilir markalarını Hilmi Yıldız İnş. Ltd. Şti. güvencesi ve seçkin bayileri ile son tüketiciye ulaştırmayı hedeflemektedir.

TECHNO WOLRD

TECHNO WOLRD

Yapı Kimyasalları

2007 yılında ticari hayatına başlayan, yalıtım ve çatı sektöründen TEKNİK YAPI'nın yapı kimyasalları sektöründeki yeni markası TECHNO WORLD 2017 yılında faaliyetlerine başlamıştır.ISI YALITIMINDA ihtiyaç duyulan yapı kimyasalları markamızı pazara sunmaktadırlar.