Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

NTK VAKUM

NTK VAKUM

Vakum pompaları imalatı ve bakımı

Firmamız 1988 yılından bu yana Vakum Makinesi imalatı yapmaktadır. Türkiye koşullarında önceliğini üstün hizmet anlayışına dayandıran firmamız, hizmetini verdiği firmalar arasında sürekli olarak kaliteyi ön planda tutmayı hedeflemektedir.

ÖZEL ADA PALMİYE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

ÖZEL ADA PALMİYE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Gülüşünüzü tasarlar

Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Kanal Tedavisi, Diş eti hastalıkları ve Estetik diş hekimliği ilgili hekimler tarafından yapılmaktadır.

KAYASAN METAL

KAYASAN METAL

Kutu profil, sandviç panel ve trapez sac satışında doğru adres!

1986 yılında kurulan KAYASAN METAL inşaat sektörünün her türlü saç mamül ihtiyaçlarını karşılamak üzere Adapazarı’nda ticari hayatına başlamıştır.

KOSOVAR ALIŞ - VERİŞ MERKEZİ

KOSOVAR ALIŞ - VERİŞ MERKEZİ

Evinizin sıcak dostu

Çalışmanın gururunu yaşayan çalışanlar ile sürekli eğitime, bilgi ve tecrübeye önem veren katılımcı bir yönetim şirket politikamız olmuştur.

KOSOVAR HAVALANDIRMA

KOSOVAR HAVALANDIRMA

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü!

Hizmet kalite politikalarımızı Teknolojinin sunduğu en son imkanları kullanma kriterlerine odaklı olarak tasarladık.

FC GIDA

FC GIDA

Toptan gıda sektöründe bir numara

FC GIDA A.Ş. Sakarya’nın Arifiye ilçesinde 2500 m2’si kapalı olmak üzere toplam 7000 m2 bir alan üzerine inşaa edilmiştir. Firmamız "Aroma, Eriş Un, Emek, Dokuzlar Bakliyat, Kınık, Önlem , Kemal Kükrer, Binboğa Bal, Koska, Nuhun Ankara Makarnası, Tat, Maret, Sek, Pastavilla, Pringles, Dardanel, Ferrero, Züber, Altınkılıç, Upfield" gibi markaların Sakarya, Düzce, Bolu bayiliğini yapmaktadır.

YKC İZOLASYON

YKC İZOLASYON

Su yalıtımı ve epoksi hizmetlerinde yanınızda!

Kuruluşundan bugüne kadar geçen uzun zaman içinde yalıtım sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla, sektörün lider firmalarından bayilikleri ve alanında eğitimli kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir.

EFET

EFET

Lezzete uzanan el

Sakarya’da uzun yıllar hazır döner satışı alanında hizmet veren Efet, hijyenik ortamda ve kalite standartlarına uygun olarak ürettikleri piliç ve et döner çeşitlerini damak tadınıza uygun olarak hazırlamaktadır

ŞATIR GROUP

ŞATIR GROUP

Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyoruz!

Adapazarı’nda 2019 yaz sezonunda hizmete açılan Şatır Düğün Davet ekibi olarak hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyoruz! Özel bir konsept ile şık bir düğün salonunda konuklarınızı ağırlamak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

TENHALAR YAPI

TENHALAR YAPI

İhtiyacınız olan inşaat malzemeleri burada!

Tenhalar Yapı ve İnşaat Malzemeleri'nin temelleri, Hamza Tenha'nın 1986 yılında Ferizli'nin eski esnaflarından merhum Selahaddin Meydan'ın yanında ticaret hayatına başlamasıyla atılmıştır.