Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

FC GIDA

FC GIDA

Toptan gıda sektöründe bir numara

FC GIDA A.Ş. Sakarya’nın Arifiye ilçesinde 2500 m2’si kapalı olmak üzere toplam 7000 m2 bir alan üzerine inşaa edilmiştir. Firmamız Aroma, Orkide Yağ, Eriş Un, Tat Bakliyat, Mavi Beyaz Kağıt, Mina-Emek Yağ, Burcu Salça, Hayat Su, Sırma Su-Maden Suyu ve Biçer Kimya gibi markaların Sakarya bayiliğini yapmaktadır.

YKC İZOLASYON

YKC İZOLASYON

Su yalıtımı ve epoksi hizmetlerinde yanınızda!

Kuruluşundan bugüne kadar geçen uzun zaman içinde yalıtım sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla, sektörün lider firmalarından bayilikleri ve alanında eğitimli kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir.

SAPANCA ENDULUS VİLLAS

SAPANCA ENDULUS VİLLAS

Four - Seasons Life in Sapanca

Our company has been presented to you, our valued customers, with its quality, innovations, product diversity, investments made and successful marketing strategy since the day it started its production and sales activities.

EFET

EFET

Lezzete uzanan el

Sakarya’da uzun yıllar hazır döner satışı alanında hizmet veren Efet, hijyenik ortamda ve kalite standartlarına uygun olarak ürettikleri piliç ve et döner çeşitlerini damak tadınıza uygun olarak hazırlamaktadır

AKADEMİ RENT A CAR

AKADEMİ RENT A CAR

Sakarya'da araç kiralama'da doğru adres

Sakarya'da araç kiralama alanında faaliyet göstermekte olan Akademi Rent A Car tecrübesi ve son model araçlarıyla Sakarya ve çevresinde önde gelen güvenilir araç kiralama firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

ŞATIR GROUP

ŞATIR GROUP

Hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyoruz!

Adapazarı’nda 2019 yaz sezonunda hizmete açılan Şatır Düğün Davet ekibi olarak hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyoruz! Özel bir konsept ile şık bir düğün salonunda konuklarınızı ağırlamak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

TENHALAR YAPI

TENHALAR YAPI

İhtiyacınız olan inşaat malzemeleri burada!

Tenhalar Yapı ve İnşaat Malzemeleri'nin temelleri, Hamza Tenha'nın 1986 yılında Ferizli'nin eski esnaflarından merhum Selahaddin Meydan'ın yanında ticaret hayatına başlamasıyla atılmıştır.

SAPANCA ÇİFTLİK RESTAURANT

SAPANCA ÇİFTLİK RESTAURANT

Sapanca'nın İncisi

Özel günleriniz , davetleriniz ve eğlenceler için Haftanın 7 günü sabah 08.00'den gece 24.00'e kadar hizmet veriliyor

KAHYA KAUÇUK

KAHYA KAUÇUK

Kauçuk İmalatı

Yaklaşık on beş yıllık deneyim ve kauçuk pazarını iyi tanımanın verdiği güçle piyasa şartlarında ilk sıralarda yer almaktalar.

UFUK KİMYA

UFUK KİMYA

Gıda Katkı Maddeleri ve Premiksleri

Temel besin maddelerinin zenginleştirilmesi ve bölgesel eksikliklere göre günlük ihtiyaçların düzenlenmesi verilen hizmetler arasındadır. Tek kullanımlık gıda takviyeleri ve metabolik problemi olan kişilere özel çözümler ile sizin yanınızda.