Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

LİV DOOR

LİV DOOR

Endüstriyel Kapı ve Yükleme Sistemlerinde Profesyonel Çözüm

Liv Door sektöründe 20 yılı aşmış profesyonel kadrosu ile endüstriyel kapı ve yükleme ürünlerinin projelendirme, satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmek amacı ile kurulmuştur.

CA GRUP

CA GRUP

Araçlarınızın Periyodik Bakım Servisi

CA Grup Sakarya'da uzun yıllar otomotiv sektöründe faaliyet göstererek, sektöründe lider uzman kadrosuyla ve başarıyla müşterilerinin araçlarının periyodik bakım servislerini yaparak güvenilir hizmet vermektedir.

ADA ELİT HOTEL

ADA ELİT HOTEL

Kalitenin zarafetle buluştuğu adres!

Otelimiz, gerek iş gezisi gerekse ilimizin doğal güzelliklerini yerinde keşfetmek için ilimize gelen konuklarımızın çok rahat ulaşabilecek olduğu Sakarya'nın en merkezi bölgesinde yer almaktadır.

EVİM MUTFAK • MOBİLYA

EVİM MUTFAK • MOBİLYA

Sakarya Häfele Concept Kalite Noktası

Sakarya'da Mutfak&Mobilya ve Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren Evim Mobilya ve Yapı San.Tic.Ltd.Şti. 1996 yılından beridir size çözüm ortaklığını sürdürmektedir.

NTK VAKUM

NTK VAKUM

Vakum pompaları imalatı ve bakımı

Firmamız 1988 yılından bu yana Vakum Makinesi imalatı yapmaktadır. Türkiye koşullarında önceliğini üstün hizmet anlayışına dayandıran firmamız, hizmetini verdiği firmalar arasında sürekli olarak kaliteyi ön planda tutmayı hedeflemektedir.

ÖZEL ADA PALMİYE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

ÖZEL ADA PALMİYE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

Gülüşünüzü tasarlar

Kliniğimizde diş hekimliğinin alt gruplarını oluşturan Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Ortodonti, Pedodonti, Kanal Tedavisi, Diş eti hastalıkları ve Estetik diş hekimliği ilgili hekimler tarafından yapılmaktadır.

KAYASAN METAL

KAYASAN METAL

Kutu profil, sandviç panel ve trapez sac satışında doğru adres!

1986 yılında kurulan KAYASAN METAL inşaat sektörünün her türlü saç mamül ihtiyaçlarını karşılamak üzere Adapazarı’nda ticari hayatına başlamıştır.

KOSOVAR ALIŞ - VERİŞ MERKEZİ

KOSOVAR ALIŞ - VERİŞ MERKEZİ

Evinizin sıcak dostu

Çalışmanın gururunu yaşayan çalışanlar ile sürekli eğitime, bilgi ve tecrübeye önem veren katılımcı bir yönetim şirket politikamız olmuştur.

KOSOVAR HAVALANDIRMA

KOSOVAR HAVALANDIRMA

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü!

Hizmet kalite politikalarımızı Teknolojinin sunduğu en son imkanları kullanma kriterlerine odaklı olarak tasarladık.

SEVGİ HALI & KOLTUK YIKAMA

SEVGİ HALI & KOLTUK YIKAMA

Cizre'de profesyonel halı yıkama

Firmamız Cizre'deki müşterilerine gelişen ve değişen koşullar altında daha kaliteli hizmeti daha fazla sunma,tüketici ve ülke menfaatlerini ön planda tutma ilkesiyle kurulmuştur.