Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

ADAFEST ANİMASYON

ADAFEST ANİMASYON

Festival Burada

Eğlence Ekipmanları ,animasyon gösterileri ve şirket piknikleri konusunda uzun yıllarını geçirmiş ,tecrübeli ve uzmanlaşmış takımdan oluşan dinamik bir firmadır.

HİLMİ YILDIZ

HİLMİ YILDIZ

İnşaat Malzemeleri Satışı

Türkiyenin inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe kaliteli ve güvenilir markalarını Hilmi Yıldız İnş. Ltd. Şti. güvencesi ve seçkin bayileri ile son tüketiciye ulaştırmayı hedeflemektedir.

TECHNO WOLRD

TECHNO WOLRD

Yapı Kimyasalları

2007 yılında ticari hayatına başlayan, yalıtım ve çatı sektöründen TEKNİK YAPI'nın yapı kimyasalları sektöründeki yeni markası TECHNO WORLD 2017 yılında faaliyetlerine başlamıştır.ISI YALITIMINDA ihtiyaç duyulan yapı kimyasalları markamızı pazara sunmaktadırlar.

SEN OTEL

SEN OTEL

Yeni Nesil Yaşam Alanı

Sakarya'nın yeni nesil yaşam alanı projesi 'Sen Otel', özgün tasarımı, tüm detayları düşünülmüş fonksiyonel odalar, yaşam alanları, kaliteli ve şık tarzı ile profesyoneller için üst düzey bir yaşam alanı sunuyor.

LEVENT SAKALLIOĞLU

LEVENT SAKALLIOĞLU

Sigorta Aracılık Hizmetleri

1983 yılında İMTAŞ İTTİHADI MİLLİ T.A.Ş olarak başladığımız sigorta acenteliği hizmetimiz,daha sonra,şirketin isminin, Nordstern İmtaş, AXAOYAK ve en son AXASİGORTA olarak devam edegelmektedir.

RAMADA SAKARYA

RAMADA SAKARYA

Ramada Oteller Zinciri

Uluslararası Ramada Oteller Zincirinin 5 yıldızlı otel konseptinin yüksek standartları ile tasarlanmış olan Ramada Sakarya Otel, sizleri ileri teknoloji, konfor ve estetik ile buluşturuyor.

AYSER MOBİLYA

AYSER MOBİLYA

Mobilya İmalatı ve Satışı

Türkiye çapında, tasarım ve kalitede farklılıktan ödün vermeden, mobilya sektörünün öncü markası.

AVUKAT HAKAN KILIÇ

AVUKAT HAKAN KILIÇ

Adapazarı Avukatlık Hizmetleri

Genç, dinamik, hukukun üstünlüğüne inanmış ve meslek etiğini benimsemiş, profesyonel ve sorumluluk bilinci yüksek çalışma arkadaşları, ortakları, danışmanları ve sektör dışı çözüm ortaklarıyla takım ruhu bilinci içerisinde Türkiye’nin dört bir yanında dava takip, uyuşmazlık çözüm, ulusal ve uluslararası kuruluşlara hukuki ve ticari danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

AS ORGANİZASYON

AS ORGANİZASYON

Organizasyon Hizmetleri

Sakarya’nın önde gelen organizasyon firması As Organizasyon, yapacağınız organizasyonu en mükemmel şekilde yapmayı size taahhüt eder. En profesyonel ekibimiz ve geniş vizyonumu ile en özel günlerinizde yanınızdayız.

AKİF YILMAZ

AKİF YILMAZ

Şirketler Grubu

1950 yılında Adapazarı'na bağlı Taşlık Köyünde dünya' ya gelen Akif Yılmaz'ın çocukluk günlerinde başlayan ticaret yaşantısı bugün artan ve büyüyen bir heyecanla devam etmektedir.