Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

NİLTAŞ GRANİT

NİLTAŞ GRANİT

Dekoratif Taşlar

Firma üretim ve satış faaliyetlerine başladığı günden itibaren sektöre sunduğu kalitesiyle, yenilikleriyle, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejisiyle, Niltaş Granit markasıyla kısa sürede Türkiye pazarında sağlam bir yer edinmiştir. 

SAKARYA BOTANİK

SAKARYA BOTANİK

Dış Mekan Süs Bitkileri

Sakarya Botanik, Sakarya Adliye Köyünde 17 Hektar alan içinde işletmiş olduğu Fidanlık yılda 1.000.000 adetin üzerinde saksılı bitki üretmektedir.

STK MAKİNA

STK MAKİNA

Anahtar Teslim Süt Fabrikaları

Gıda sektörüne ve özellikle de süt ve süt ürünleri işleme tesislerine yönelik ekipman üretimi, tedariki anahtar teslimi tesis kurulmasında faaliyet gösteren STK MAKİNA Sakarya ‘ da 1981 yılında kurulmuştur. Bu güne kadar ülkemizin bir çok yerine fabrikalar kurmuş olan firmamız, 50 ‘ yi aşkın ülkeye de ihracat yapmıştır.

PLATİN DÖVİZ

PLATİN DÖVİZ

Döviz ve Altın Ticareti

Platin Döviz 1992 Yılında Sakarya'da Ahmet Uzak ve Muhammet Fadıl Uzak Ortaklığı ile kurulmuş bir aile şirketidir. Sakarya Uzun Çarşı ve Düzce'de şubeleri bulunan Platin Döviz'in birinci önceliği devamlı müşteri memnuniyetini sağlamakla birlikte, kaliteli, güvenilir ve uzun vadeli bir müşteri ilişkileri kurmaktır.

SESOB

SESOB

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Esnaf ve Sanatkarları odaları Birliği'nin tarihi Ahilik felsefesine dayanmaktadır. Ahilik felsefesi, temelleri 12. yüzyılda Kırşehir'de atılmış, daha sonra tüm Anadolu'ya yayılmış, izleri bugüne kadar süregelmiş kültürel, sosyal ve ekonomik bir oluşumdur.

MEYDAN 54

MEYDAN 54

Yaşam ve İş Merkezi

Güçlü projeler, çağın değerli yatırımlarına dönüşüyor. Meydan54, yatırımlarını kazanca dönüştürmek ve iş potansiyeline ivme kazandırmak isteyenlere yol üstü bir ticaret merkezi olma fırsatı sunuyor.

SAVTEKİN

SAVTEKİN

Büro ve Bahçe Mobilyaları

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini yeni trendleri ön görerek üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştirerek sunduğu kaliteli ürünleri ile hizmet vermektedir.

SERİCAM

SERİCAM

Perakende Cam Satışı

Kurulduğu yıllarda inşaat sektörüne perakende cam satarak gelişimini sürdüren Sericam Group, Sakarya çevresinde sektörel bir firma olmuştur.

ADAFEST ANİMASYON

ADAFEST ANİMASYON

Festival Burada

Eğlence Ekipmanları ,animasyon gösterileri ve şirket piknikleri konusunda uzun yıllarını geçirmiş ,tecrübeli ve uzmanlaşmış takımdan oluşan dinamik bir firmadır.

HİLMİ YILDIZ

HİLMİ YILDIZ

İnşaat Malzemeleri Satışı

Türkiyenin inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe kaliteli ve güvenilir markalarını Hilmi Yıldız İnş. Ltd. Şti. güvencesi ve seçkin bayileri ile son tüketiciye ulaştırmayı hedeflemektedir.