Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

SANCAKLI METAL

SANCAKLI METAL

1986'dan Günümüze

Güçlü stok gücü ile her çeşit ürüne anında cevap verebilme yeteneğine sahip Sancaklı Metal üç şubesi beş servis aracıyla siz değerli müşterilerini bekliyor.

SENSUM PSİKOLOJİ

SENSUM PSİKOLOJİ

Gelişim ve Psikoloji Merkezi

Sensum Gelişim ve Psikoloji Merkezi bebek, çocuk, ergen ve yetişkinlere zihin ve ruh sağlığı alanında danışmanlık, terapi, aile eğitimleri hizmeti sunan bir merkez olarak Uzman Klinik Psikolog Fulya Çelik ve Uzman Psikolog Ayla Ercenk tarafından kurulmuştur.

SAKARYA ÖZEL DONATIM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

SAKARYA ÖZEL DONATIM AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

Sakarya Donatım Diş Polikliniği

Sakarya diş polikliniği, diş poliklinileri, diş doktorları, implant tedavisi, kanal tedavisi, dişçi, diş tedavisi, ortodonti, diş beyazlatma, diş temizleme ve daha fazlası.

SAKARYA HAYKOOP

SAKARYA HAYKOOP

S.S. Sakarya Bölge Hayvancılık Kooperatifleri Birliği

Uzakkışla merkezli, Turnalı, Kulaklı, Büyükyanık ve daha sonra bölge kooperatiflerinin de katılımı ile 30 tonluk ortak soğutma merkezi oluşturmayı hedeflemektedirler.

USTA PROJE + DANIŞMANLIK

USTA PROJE + DANIŞMANLIK

Danışmanlık Hizmetleri

2010 yılından bu yana yüzlerce girişimciyi, çiftçiyi, kobi ve sivil toplum kuruluşunu müşteri portföyüne katmıştır. Belediyeler, kaymakamlıklar, MEB'e bağlı okullar ve halk eğitim merkezleri gibi bir çok kamu kurum ve kuruluşunun yerli ve yabancı kaynaklı desteklerden faydalanmasını sağlamış ve bu projelerin yürütülmesinde koordinatörlük görevini üstlenmiştir.

ERSE ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

ERSE ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

Kampanzasyon ve Fabrika Elektrik Sistemleri

O.G. Trafo Sistemleri, A.G. Endüstriyel Tesisler, UPS ve Jeneratör Enerji Sistemleri, MCC Motor Kontrol Sistemleri, Kompanzasyon Sistemleri ve daha fazlası...

SAKARYA ODABAŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

SAKARYA ODABAŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Erkek Öğrenci Yurtları

Konumu itibariyle Kampüs dolmuşlarına 3 dk. yürüme mesafesinde olan Odabaş Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım konusunda oldukça avantajlı!

MANİSA YOL YARDIMI

MANİSA YOL YARDIMI

Esen Oto Yol Yardım

Manisa, Turgutlu, Şehzadeler, Akhisar, Saruhanlı, Yunus Emre bölgelerinde Oto çekici, Oto Kurtarıcı, Yol Yardım, Otoyol Çekici, 7x24 Çekici hizmeti vermektedir.

SAKARYA SU TESİSATÇI

SAKARYA SU TESİSATÇI

Tesisat Sistemleri

Sakarya Kalorifer Tesisatı, Su Tesisatı, Vitrifiye Montajı ve Doğalgaz Tesisatı hizmetleri için bilinen adres Yıldız Yapı İnşaat.

SERVİS 54

SERVİS 54

Sakarya Beyaz Eşya Servisi

Sakarya Arçelik, Beko, Ariston, Bosch, Profilo, Siemens servisi. Derin Dondurucu, Fırın,Buzdolabı, Çamaşır Makinesi ve beyaz eşyalarınızın bakım ve tamirat işleri...