Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

AS ORGANİZASYON

AS ORGANİZASYON

Organizasyon Hizmetleri

Sakarya’nın önde gelen organizasyon firması As Organizasyon, yapacağınız organizasyonu en mükemmel şekilde yapmayı size taahhüt eder. En profesyonel ekibimiz ve geniş vizyonumu ile en özel günlerinizde yanınızdayız.

AKİF YILMAZ

AKİF YILMAZ

Şirketler Grubu

1950 yılında Adapazarı'na bağlı Taşlık Köyünde dünya' ya gelen Akif Yılmaz'ın çocukluk günlerinde başlayan ticaret yaşantısı bugün artan ve büyüyen bir heyecanla devam etmektedir.

ADA GÜLER MAKİNA

ADA GÜLER MAKİNA

Süt ve Gıda Makinaları İmalatı ve Ticareti

Sakarya, Çark Sanayi’ndeki tesislerinde, gıda sektörüne yönelik proje, üretim, montaj, satış, uygulama, eğitim ve servis bölümleriyle dört dalda faaliyetlerini sürdürmektedir.

TEKNİK YAPI

TEKNİK YAPI

Yapı Malzemeleri

Doğru Malzeme ve kaliteli ürün anlayışımız ile TSE Standart’larının üzerinde piyasanın standartlarının üzerinde ürünler ile piyasanın ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

BİOVERA

BİOVERA

Organik Tarım Ürünleri

Biovera ülkemizin tarım arazilerinin doğal dengesini yeniden kazanması için %100 organik ürünler ile birlikte verimli üretime yönelik ürünler üretmektedir.

BARIŞ GLOBAL

BARIŞ GLOBAL

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası taşımacılık konusunda süreklilik ve güvenilirliğin en önemli unsurlar olduğunun bilincinde olup bu unsurları hızlı teslimat hizmetleri vermektedir.

BÜYÜK ÇOŞKUNLAR <span>HAVAİ FİŞEK</span>

BÜYÜK ÇOŞKUNLAR HAVAİ FİŞEK

Ülkemizin havai fişek sektöründeki tek üreticisi olma unvanına sahip firmamız; özellikle bataryalar, gök bombası, havai fişek, iç ve dış mekân volkanlar ve piroteknik ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış ve her geçen gün kalite standartlarını yükseltmiştir.

ÇATIBOR

ÇATIBOR

Isı, Ses ve Yangın Yalıtımı

ÇatıBOR; konut, isyeri, okul, otel, sanayi tesisleri, hayvan çiftlikleri, gıda depoları, sinema salonları vb. yapılara hizmet vermektedir.

TULEİ

TULEİ

İthalat - İhracat

Dünya çapında oluşturdukları ticaret ağları ile ürünlerinizi Orta Doğu, Afrika, Dubai, Katar, Lübnan, İran ve Irak'ta pazarlama hizmeti vermektedirler.

SESOB MSM

SESOB MSM

Mesleki Sınav Merkezi İktisadi İşletmesi

Kendini sürekli geliştiren bir anlayışlarıyla konusuna hakim, bağımsızlık, tarafsızlık, dürüstlük, gizlilik ve güvenirlik ilkeleri doğrultusunda, adil, geçerli ve en güvenilir yöntemler ile alanında uzman personeller kullanarak inşaat sektöründe sınav ve belgelendirme hizmeti vererek, kalifiye insan gücüne ulaşılmasını sağlamaktadırlar..