Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

SERTAÇ HOTEL

SERTAÇ HOTEL

Hotel, Spa ve Wellness

Günün yorgunluğunu ve iş stresini atmak için Spa merkezimizi denemeye var mısınız? 200 m2 kapalı alana sahip yüzme havuzu ve jakuzi, sauna, buhar odası, tuz odası, masaj odası, Türk hamamı, kar çeşmesi, şok duşu ve ısıtmalı taş yatakların dışında son teknolojiyle donanımlı fitness center sizlerin rahatlığı düşünülerek dizayn edilmiştir.

MEFKURE KOLEJLERİ

MEFKURE KOLEJLERİ

Özel Eğitim Kurumları

‘’İnsan yaratılanların en hayırlısı en üstünü en mükemmelidir.’’ düsturundan hareket ederek, iyilik ve hayır da yarıştıran, meziyet ve kabiliyetleri ortaya çıkaran, insanlığa faydalı işler yapan, edep, tevazu, sevgi ve merhametle donanmış bireyler yetiştiren özel eğitim kurumudur

GTA GRUP

GTA GRUP

GTA Gümrük

Zamanın önemini bilen, günün hız ve şartlarına ulaşmak için gerekli olan araç ve teknik donanıma gereken önemi vererek gümrüklemenin yanı sıra depolama ve lojistik hizmetini İstanbul - İzmit - Bursa ve Sakarya illerinde deneyimli ve dinamik personeliyle vermektir.

EVİM MONTESSORİ

EVİM MONTESSORİ

Montessori Felsefesi

Sürdürülebilir çevre bilincine sahip, toprağı ve tabiatı tanıyan seven, koruyan bireyler yetiştirmek amacına yönelik çalışma alanları mevcut olup, Atatürk ilkeri ışığında yurdunu seven, milli değerleri savunan, çağdaş, yaratıcı, merhametli, adil ve onurlu bireyler yetiştiren bir eğitim kurumudur

LIFE KINETIX & PT LOUNGE

LIFE KINETIX & PT LOUNGE

Eğitim hizmetleri

Spor ,eğitim sektörü, sağlık ve devlet kurumlarında faaliyetlerini sürdürmektedirler.

ADAŞEN OTOMOTİV

ADAŞEN OTOMOTİV

Ssangyong Yetkili Servis

Adaşen Otomotiv Ssangyong Yetkili servisi olmakla birlikte, her marka model ve aracın bilgisayar destekli olarak motor, elektrik ve mekanik; kaporta, fırınlı boya ve yedek parça bölümlerinin bulunduğu, uzman ve eğitimli kadromuz, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile sizlerin hizmetindedir.

NEHİR SEFASI

NEHİR SEFASI

Açık Büfe Kahvaltı

Nehir Sefası Sakarya Park içerisinde yer alan, Sakarya'nın nezih mekanlarından birisidir. Sakarya nehrinin kıyısında bulunan Nehir Sefası bulunduğu atmosferi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

KARASU AQUA PARK OTEL

KARASU AQUA PARK OTEL

Karasu'da Eğlencenin Adresi

65 odada 150 yataklı otelimizde konforunuz için herşey düşünülmüş, 24 saat internet, sıcak su, banyo, direkt hatlı telefon, tv, klima, saç kurutma makinası ve oda servisleri ile hizmet verilmektedir. Aqua parkta hep ertelediğiniz eğlencenin tadını çıkartacaksınız.

SONİKEL ULTRASONİK

SONİKEL ULTRASONİK

Yenilikçi Ultrasonic Çözümler

Sonikel Ultrasonik, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ultrasonik teknolojiyi kullanarak plastik kaynak, ultrasonik dikiş ve ultrasonik kesim işlemlerini gerçekleştiren makine ve otomasyon çözümleri sunmaktadır.

YASİN ARMAĞAN

YASİN ARMAĞAN

İnşaat - Dekorasyon

Yasin Armağan markasıyla kısa sürede Sakarya pazarında sağlam bir yer edinmiştir. Yasin Armağan, geçmişi uzun yıllara dayanan köklü ve yüklü bilgi birikimi ile ürünlerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.