Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal tasarımınız ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

SEN OTEL

SEN OTEL

Yeni Nesil Yaşam Alanı

Sakarya'nın yeni nesil yaşam alanı projesi 'Sen Otel', özgün tasarımı, tüm detayları düşünülmüş fonksiyonel odalar, yaşam alanları, kaliteli ve şık tarzı ile profesyoneller için üst düzey bir yaşam alanı sunuyor.

LEVENT SAKALLIOĞLU

LEVENT SAKALLIOĞLU

Sigorta Aracılık Hizmetleri

1983 yılında İMTAŞ İTTİHADI MİLLİ T.A.Ş olarak başladığımız sigorta acenteliği hizmetimiz,daha sonra,şirketin isminin, Nordstern İmtaş, AXAOYAK ve en son AXASİGORTA olarak devam edegelmektedir.

RAMADA SAKARYA

RAMADA SAKARYA

Ramada Oteller Zinciri

Uluslararası Ramada Oteller Zincirinin 5 yıldızlı otel konseptinin yüksek standartları ile tasarlanmış olan Ramada Sakarya Otel, sizleri ileri teknoloji, konfor ve estetik ile buluşturuyor.

AVUKAT HAKAN KILIÇ

AVUKAT HAKAN KILIÇ

Adapazarı Avukatlık Hizmetleri

Genç, dinamik, hukukun üstünlüğüne inanmış ve meslek etiğini benimsemiş, profesyonel ve sorumluluk bilinci yüksek çalışma arkadaşları, ortakları, danışmanları ve sektör dışı çözüm ortaklarıyla takım ruhu bilinci içerisinde Türkiye’nin dört bir yanında dava takip, uyuşmazlık çözüm, ulusal ve uluslararası kuruluşlara hukuki ve ticari danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

AS ORGANİZASYON

AS ORGANİZASYON

Organizasyon Hizmetleri

Sakarya’nın önde gelen organizasyon firması As Organizasyon, yapacağınız organizasyonu en mükemmel şekilde yapmayı size taahhüt eder. En profesyonel ekibimiz ve geniş vizyonumu ile en özel günlerinizde yanınızdayız.

AKİF YILMAZ

AKİF YILMAZ

Şirketler Grubu

1950 yılında Adapazarı'na bağlı Taşlık Köyünde dünya' ya gelen Akif Yılmaz'ın çocukluk günlerinde başlayan ticaret yaşantısı bugün artan ve büyüyen bir heyecanla devam etmektedir.

ADA GÜLER MAKİNA

ADA GÜLER MAKİNA

Süt ve Gıda Makinaları İmalatı ve Ticareti

Sakarya, Çark Sanayi’ndeki tesislerinde, gıda sektörüne yönelik proje, üretim, montaj, satış, uygulama, eğitim ve servis bölümleriyle dört dalda faaliyetlerini sürdürmektedir.

TEKNİK YAPI

TEKNİK YAPI

Yapı Malzemeleri

Doğru Malzeme ve kaliteli ürün anlayışımız ile TSE Standart’larının üzerinde piyasanın standartlarının üzerinde ürünler ile piyasanın ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

BARIŞ GLOBAL

BARIŞ GLOBAL

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası taşımacılık konusunda süreklilik ve güvenilirliğin en önemli unsurlar olduğunun bilincinde olup bu unsurları hızlı teslimat hizmetleri vermektedir.

ÇATIBOR

ÇATIBOR

Isı, Ses ve Yangın Yalıtımı

ÇatıBOR; konut, isyeri, okul, otel, sanayi tesisleri, hayvan çiftlikleri, gıda depoları, sinema salonları vb. yapılara hizmet vermektedir.