Kovid-19 ile mücadelemizde tüm ekibimiz gönüllü olarak aşılandı

1.Haziran.2021 itibariyle Kovid-19 önlemlerimizi daha da arttırarak haftanın 6 günü Erenler Merkez ofisimizde hizmet vermekteyiz.

Kovid-19 ile mücadelemizde tüm ekibimiz gönüllü olarak aşılandı 10 Eylül 2021, Cuma

Kovid-19 ile mücadelemizde tüm ekibimiz gönüllü olarak aşılandı

1.Haziran.2021 itibariyle Kovid-19 önlemlerimizi daha da arttırarak haftanın 6 günü Erenler Merkez ofisimizde hizmet vermekteyiz. Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan bu salgın sürecinde sizlere her koşulda hizmetler sunmaya devam ettik ve devam edeceğiz.

Adanet ekibi olarak tüm personellerimiz gönüllü aşılama kampanyalarına katılarak sosyal sorumluklarını yerine getirdiler. Ofisimizin belirli noktalarında bulunan el dezenfektanları, uyarıcı levhalar ile aşılanma sonrası bilinçlenme konusunda da çalışmalarımızı tamamladık.

Tüm lavabolarda uyarı levhaları kullanarak çalışanlarımızı ve ziyaretçilerimizi bilinçlendiriyoruz. Ayrıca kapalı alanlarda çalışacak kişi sayısını da sınırlandırdık. 230 m2 ofisimizde gerekli tüm havalandırma önlemleri alınarak sizlere hizmet veriyoruz.

Dün olduğu gibi bugünde siz değerli müşterilerimize olan sorumluluğumuzu yerine getirme bilinci ile hareket ediyoruz. Sizleri tüm önlemleri aldığımız ofisimize bekler, sağlıklı günler dileriz.

Bu makale toplam 639 kez görüntülendi.